SMMM Armağan Yörük

Bordro Danışmanlığı

Bordrolama işi uzmanlık ve gizlilik gerektiren bir süreçtir.

Şirket bünyelerinde, personel yönetimine ilave bir pozisyon ayırmak istemeyen, ücret bilgilerinin şirket içinde paylaşılmasını uygun bulmayan ve ayrıca bu konuda uzman bir firmadan hizmet almak isteyen şirketler için sunduğumuz bordro danışmalığı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

*Aylık ücret bordrolarının hazırlanması

*İşten Çıkış Hesaplamaları ve Belgelerinin Hazırlanması

*Kıdem ve İhbar Tazminatı Hesaplamaları

*Sgk Aylık Prim Hizmet Belgelerinin Onaylanması

*İşe Giriş ve İşten Ayrılış Bildirgesi İşlemleri

*Yıllık İzin Bakiyesinin Takibi

*Türkiye İş Kurumu Evraklarının Düzenlenmesi

*İnsan Kaynakları Raporlarının Hazırlanması

*Yıllık Personel Maliyet Bütçesinin Hazırlanması

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30 – 18:00

Salı: 08:30 – 18:00

Çarşamba: 08:30 – 18:00

Perşembe: 08:30 – 18:00

Cuma: 08:30 – 18:00

Cumartesi: 09:00 – 15:00

Pazar: Kapalı

Google Yorumlar

dnz ayn
dnz ayn
2023-09-25
2 senedir birlikte çalıştığımız, bilgisinden ve deneyiminden çok memnun kaldığımız mali müşavirimiz. Hem kendisine hem de her sorumuza yanıt veren proaktif ekibine çok teşekkür ediyorum. En güncel gelişmeleri kendisinden öğreneceğimiz, gönül rahatlığı ile çalışacağımız nice senelerimiz olsun.
Saim Çeştepe
Saim Çeştepe
2023-08-07
Armağan Bey ile yaklaşık 2 yıldır birlikte çalışıyoruz, Şirket kurulumu ve sonrasında çok desteğini gördük.Mevzuatlara hakim olması ve sorduğumuz her soruya detaylı bilgi vermesi ile ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize her seferinde hatırlatıyor. İş hepimiz için çok önemli ve alanında yetkin pekçok mali müşavir var. Armağan beyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği Güler Yüzlü, Saygılı ve Dürüst Yaklaşımıdır.
More Dijital
More Dijital
2023-07-12
BİLGİ beş harflidir dört harfi İLGİ den gelir Bilgisi ve ilgisiyle işini çok titiz yapan bir Kurumla çalışmak keyif veriyor Teşekkürler. Daima başarı sizlerle olsun Sevgiler Kaan
mehmet izbudak
mehmet izbudak
2023-06-17
İşinde çok profesyonel kesinlikle tavsiye ederim.
Ecemnur Dereli
Ecemnur Dereli
2023-06-09
Profesyonel, güvenilir ve etkili hizmetleriyle her zaman işlerimizi kolaylaştırıyor. Güncel bilgilere sahip olan ve sorularımıza hızlı bir şekilde cevap veren Armağan Yörük ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Hassan KhooshehChin
Hassan KhooshehChin
2023-06-08
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Armağan bey ile yabancı hissedarlı bir anonim şirket kurmak için birkaç kez görüştüm. Ermegan Bey’i tecrübeli, bilgili ve çok yetenekli buldum. Bana çok yardımcı oldu. En büyük çabaları, ilgileri ve yönlendirmeleri, yasal prosedürü ve müvekkil çıkarları doğrultusunda takip etmektir. Onla çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
Zafer DERİN
Zafer DERİN
2023-06-07
Sevgili Armağan Yörük ile Logo Tiger Enterprise kullanan bir müşterimizde maliyet muhasebe yapmak üzere ilk tanışmamız oldu. 2 gün içinde maliyet muhasebesinin çalışma konusunda çok büyük yol kat ettik. Cunku elinde tüm veriler, kontroller, raporlar hazırlanmış bizim programdan doğruluğu test etmek hiçte zor olmadı. 2018 yılında genç, dinamik, işini çokta iyi yapan, disiplinli, istediği sonuca varana kadar yılmayan, gecesi ve gündüzü olmayan harika bir insan. 5 yılda kendisini her yönden çok geliştirdi. istediği noktaya bana göre geldi, kendisine göre hala çok yolu var. Yolun açık sevgili kardeşim. Ara da sıra da kahve de içelim:):)
Berrin Hanlıoğlu
Berrin Hanlıoğlu
2023-06-07
Sevgili Armağan bey ile uzun zamandır çalışma fırsatını buldum. Çalıştığım şirketlerde gördüğüm sadece danışmanlığı ve tecrübesi değil, dostane ve güvenilir kişiliği ile her konuda verdiği destektir. Şirkete mali danışmanlıkla birlikte kattığı vizyon ile hep bir adım büyümeyi hedef kılmak. Başarılarınız daim olsun.
Ez Qu
Ez Qu
2023-06-06
Hizmetinizden çok memnunum. İyi ki varsınız Armağan Bey. Kesinlikle Sizinle yolumu devam etmek isterim.

Open chat
1
Scan the code
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?