SMMM Armağan Yörük

Muhasebe & Mali Müşavirlik

Muhasebe ve mali müşavirlik olarak, iş hayatının artan rekabet ortamı ve sürekli değişen yasal mevzuat, şirketlerin mali işler süreçlerini (muhasebe, vergi, finansal raporlama vb.) en verimli ve en doğru şekilde yönetmelerini zorunlu hale getirmiştir.

İşletme yönetimleri kendi faaliyet alanlarına odaklanıp, şirketin bu günü ve geleceği için kritik öneme sahip olan mali süreçlerini “Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri” sunan profesyonel ve uzman kişilere teslim ederek, büyüme, karlılık, uluslararası piyasalara açılma gibi hedeflerine ulaşabilmektedir.

Mesleki bilgi ve tecrübemizle muhasebe ve mali müşavirlik alanlarında sayısız çözümler sunarak, müşterilerimizin finansal ve operasyonel hedeflerine ulaşmasında yardımcı olmaktayız.

*Muhasebe Kayıtlarının Tutulması ve Yasal Defterlere Aktarılması
*Vergi Danışmanlığı (Gerçek ve Tüzel Kişiler İçin)
*Vergi Beyannamelerinin Hazırlanması
*e-Defter, e-Fatura ve diğer benzer uygulamalarda destek hizmetler
*Sosyal Güvenlik Kanunu ve İş Kanunu Danışmanlığı
*KDV İadelerinin Hazırlanması

Muhasebe & Mali Müşavirlik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Serbest muhasebeci mali müşavir şirketlerle ilgili en önemli bilgilere hakim olmalıdır. Bu nedenle güvenilir, sistemli ve titiz olmasına özen gösterilmelidir. Ekibi de aynı şekilde bilgili ve deneyimli olmalıdır. Teknik terimlerle konuşmak yerine süreçler hakkında tüm bilgileri anlaşılır bir şekilde vermeyi başarmalıdır. Alanındaki yeniliklere ve teknolojilere açık olması, her müşterisi özelinde vereceği hizmeti özelleştirmesi çok önemlidir. Sektör deneyimi olan SMMM ile çalışmak önemli bir avantajdır. Doğrudan iletişim kurulabilecek, uyumlu personellerinin olmasına özen gösterilmelidir.

Muhasebecilere vergi planlaması, iş danışmanlığı ve teknolojik yapıya ilişkin konularda da danışabilmek gerekir. Muhasebeci vergi için beyannameleri hazırladığı gibi vergi planlamalarında da yardımcı olmalıdır. Böylece ilerleyen dönemde karşılaşılması olası vergi yükünü ön görmesi mümkündür. Aynı zamanda şirketin büyüm sürecinde de destek ve yardımcı bir rol üstlenmelidir. Finansal konularda ön görüleriyle doğru bilgilendirme yapmalıdır. Ayrıca en iyi muhasebe yazılımı, dijital belge ve dijital iletişim çözümleri alanlarındaki çözümlerle iş ve planlama süreçlerini kolaylaştırmalıdır.

Mali müşavirlik düzen isteyen bir meslektir. Bu nedenle mali müşavir düzenli olmalıdır. Aynı anda pek çok işi yapması gerektiğinden pratik olmalıdır. Yoğun iş süreci içerisinde tüm adımları aksamadan yürütmesi gerektiği için zamanı iyi yönetebilmelidir. İşleri son ana bırakmamalı ve zaman yönetimini mümkün olan en iyi şekilde yapmalıdır. Mesleğinde çok iyi olmalı ve bu konudaki yetkinliğini müşterilerine sağladığı faydalar ve yürüttüğü eksiksiz süreçler ile en iyi şekilde ortaya koymalıdır. Kamu kurum ve kuruluşlarının standartlarına uygun olarak tüm süreçleri yürütebilmelidir. Ayrıca kendini sürekli olarak geliştirebilmelidir.

Mali müşavir yürürlükteki mevzuata göre planlama hizmeti sunmalı, vergi iadelerini hazırlamalı, muhasebe defterini tutmalı, bordroların yönetimini gerçekleştirmeli, gelirleri ve giderleri kontrol etmeli, hesap bilgilerini toplayıp analiz etmeli ve mali tutarsızlıkları düzeltmelidir. Ayrıca rapor, iş planı, bütçe ve finansal tabloları derleyip sunmalı, hesap ve iş planlarını analiz etmeli, iç kontrolleri takip ederek finansal güvenliği korumalı, mali kayıtların yasalara ve yönetmeliklere uygun olmasını sağlamalıdır. Ayrıca mali müşavir finansal bilgileri gizli tutmalı ve müşterilerinin güvenliğini maksimum düzeyde sağlamalıdır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30 – 18:00

Salı: 08:30 – 18:00

Çarşamba: 08:30 – 18:00

Perşembe: 08:30 – 18:00

Cuma: 08:30 – 18:00

Cumartesi: 09:00 – 15:00

Pazar: Kapalı

Google Yorumlar

dnz ayn
dnz ayn
2023-09-25
2 senedir birlikte çalıştığımız, bilgisinden ve deneyiminden çok memnun kaldığımız mali müşavirimiz. Hem kendisine hem de her sorumuza yanıt veren proaktif ekibine çok teşekkür ediyorum. En güncel gelişmeleri kendisinden öğreneceğimiz, gönül rahatlığı ile çalışacağımız nice senelerimiz olsun.
Saim Çeştepe
Saim Çeştepe
2023-08-07
Armağan Bey ile yaklaşık 2 yıldır birlikte çalışıyoruz, Şirket kurulumu ve sonrasında çok desteğini gördük.Mevzuatlara hakim olması ve sorduğumuz her soruya detaylı bilgi vermesi ile ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize her seferinde hatırlatıyor. İş hepimiz için çok önemli ve alanında yetkin pekçok mali müşavir var. Armağan beyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği Güler Yüzlü, Saygılı ve Dürüst Yaklaşımıdır.
More Dijital
More Dijital
2023-07-12
BİLGİ beş harflidir dört harfi İLGİ den gelir Bilgisi ve ilgisiyle işini çok titiz yapan bir Kurumla çalışmak keyif veriyor Teşekkürler. Daima başarı sizlerle olsun Sevgiler Kaan
mehmet izbudak
mehmet izbudak
2023-06-17
İşinde çok profesyonel kesinlikle tavsiye ederim.
Ecemnur Dereli
Ecemnur Dereli
2023-06-09
Profesyonel, güvenilir ve etkili hizmetleriyle her zaman işlerimizi kolaylaştırıyor. Güncel bilgilere sahip olan ve sorularımıza hızlı bir şekilde cevap veren Armağan Yörük ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Hassan KhooshehChin
Hassan KhooshehChin
2023-06-08
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Armağan bey ile yabancı hissedarlı bir anonim şirket kurmak için birkaç kez görüştüm. Ermegan Bey’i tecrübeli, bilgili ve çok yetenekli buldum. Bana çok yardımcı oldu. En büyük çabaları, ilgileri ve yönlendirmeleri, yasal prosedürü ve müvekkil çıkarları doğrultusunda takip etmektir. Onla çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
Zafer DERİN
Zafer DERİN
2023-06-07
Sevgili Armağan Yörük ile Logo Tiger Enterprise kullanan bir müşterimizde maliyet muhasebe yapmak üzere ilk tanışmamız oldu. 2 gün içinde maliyet muhasebesinin çalışma konusunda çok büyük yol kat ettik. Cunku elinde tüm veriler, kontroller, raporlar hazırlanmış bizim programdan doğruluğu test etmek hiçte zor olmadı. 2018 yılında genç, dinamik, işini çokta iyi yapan, disiplinli, istediği sonuca varana kadar yılmayan, gecesi ve gündüzü olmayan harika bir insan. 5 yılda kendisini her yönden çok geliştirdi. istediği noktaya bana göre geldi, kendisine göre hala çok yolu var. Yolun açık sevgili kardeşim. Ara da sıra da kahve de içelim:):)
Berrin Hanlıoğlu
Berrin Hanlıoğlu
2023-06-07
Sevgili Armağan bey ile uzun zamandır çalışma fırsatını buldum. Çalıştığım şirketlerde gördüğüm sadece danışmanlığı ve tecrübesi değil, dostane ve güvenilir kişiliği ile her konuda verdiği destektir. Şirkete mali danışmanlıkla birlikte kattığı vizyon ile hep bir adım büyümeyi hedef kılmak. Başarılarınız daim olsun.
Ez Qu
Ez Qu
2023-06-06
Hizmetinizden çok memnunum. İyi ki varsınız Armağan Bey. Kesinlikle Sizinle yolumu devam etmek isterim.

 

Open chat
1
Scan the code
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?